Konkursy

ROK SZKOLNY 2018/2019

Szkolny Konkurs "Witamy Panią Jesień"

 

Nagroda specjalna:

Maja Popek - kl "O"

Szymon Derach- kl.I

 

I miejsce:

Ola Socha - kl."0"

Kacper Pyśniak kl.I

Olek Świderek kl. I"

Łukasz Wołek kl. II

 

II miejsce:

 

Alan Adamus - kl."0"

Roksana Woszto kl. I

Oliwier Zamaria kl. I

Patryk Kisiel kl. II

 

III miejsce:

 

Adrian Kosiada - kl."0"

Bartek Dzidek - kl."0"

Wiktoria Strzelczyk kl. II

 

 Udział:

 

Natalka Mosur - kl "0"

Dawid KLepacz kl."0"

Wiktor Andrzejewski kl."0"

Nikola Niewiadoma kl."0"

Maja Dubla kl."0"

Kasia Dybowska kl."0"

Igor Gumola kl."0"

Wojtek Klepacz kl.I

Patrycja Duk  kl.II


 

 

GRATULUJEMY!!!!

 

 

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

 

Szkolny Konkurs "Wiosenne kwiaty"

 

Nagroda specjalna:

Ola Socha - przedszkole

Szymon Derach kl."0"

Sebastian Woźny kl. I

 

I miejsce:

Oliwia Dzidek - przedszkole

Bartek Dzidek - przedszkole

Oliwier Zamaria kl."0"

Olek Świderek kl."0"

Maja Popek kl."0"

Marcel Niebelski kl. I

Marysia Sochacka kl. III

 

 

II miejsce:

Michał Grzelka - przedszkole

Roksana Woszto - kl."0"

Szymon Ludwisiak kl. I

Karolina Wojtala kl. I

Natalia Polus kl. III

 

III miejsce:

Igor Gumola - przedszkole

Kacper Pyśniak - kl."0"

Wiktoria Strzelczyk - kl."0"

 

 Udział:

Adrian Polus - przedszkole

Otylka Maciejewska - przedszkole

Natalka Mosur - przedszkole

Wiktoria Dubla kl."0"

Mateusz Płusa kl."0"

Nikola Niewiadoma kl."0"

Natalka Rychter kl."0"

Kasia Dybowska kl."0"

Oliwia Ambrozik kl.I

Antek Wójt kl.I

Zosia Wójt kl.I

Ola Dybowska kl.I

Patrycja Duk  kl.I

Sandra Płusa kl.III

Julka Kotynia kl.III

 

GRATULUJEMY!!!!

 

 

 

Rozstrzygnięcie konkursu : "Góra Grosza"

I miejsce:

Kl. I - 10,2 kg

 

II miejsce:

Kl. "0" - 8,9 kg

 

III miejsce:

KL. III - 7,4 kg

 

IV miejsce:

Przedszkole D - 7 kg

 

V miejsce:

Przedszkole C - 3,5 kg

 

Rozstrzygnięcie konkursu : Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Do konkursu zgłoszone zostało 29 prac.

Komisja na posiedzeniu w dniu 25.01.2018r. w GOK w Brójcach ustaliła następujące wyniki eliminacji gminnych:

 

1) przedszkole:

miejsce:

I – MAJA POPEK, Wola Rakowa, 5 lat, kl. „0”

II – ROKSANA WOSZTO, Wola Rakowa, 6 lat, kl. „0”

III – BARTŁOMIEJ DZIDEK, Wola Rakowa, 6 lat, kl. „0”

IV – FILIP GÓRNIAK, Bukowiec, 6 lat, kl. 0-I

V – OLIWIA DZIDEK, Wola Rakowa, 5 lat, kl. „0”

 

2) kategoria I – III szkoły podstawowe:

miejsce:

I – LILLY LIPIEC, Bukowiec, 8 lat, kl. II

II – OLIWIA ZARZYCKA, Bukowiec, 8 lat, kl. III b

III – ZUZANNA MURAS, Wola Rakowa, 9 lat, kl. III c

IV – OLIWIER MUSZYŃSKI, Wola Rakowa, 9 lat, kl III

V – OLIWIA AMBROZIK, Wola Rakowa, 7 lat, kl I

 

Szkolny Konkurs "Dokarmiamy ptaki"

Do konkursu zgłoszone zostało 18 prac.

Lista dzieci nagrodzonych przedstawia się następująco:

 

Nagroda specjalna:

Maja Popek  kl. "0"

Szymon Ludwisiak kl. I

 

I miejsce:

Szymon Derach kl. "0"

Oliwier Zamaria kl."0"

Marcel Niebelski kl. I

Igor Majewski kl. III

Natalia Majewska kl.III

 

II miejsce:

Wiktor Andrzejewski - przedszkole

Fabian Dubla kl. I

Nikola Saniecka kl. I

Sandra Płusa kl. III

 

III miejsce:

Kasia Dybowska kl."0"

Oliwia Ambrozik kl. I

Natalia Polus kl.III

 

Wyróżnienie:

Natalia Mosur -przedszkole

Ola Dybowska kl. I

Wiktoria Strzelczyk kl. I

 

Udział:

Zosia Wójt kl. I

 

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy, zwycięzcom GRATULUJEMY!!!

 

Szkolny Konkurs"Witamy Panią Jesień"

Do konkursu zgłoszone zostało 40 prac.

Po burzliwych naradach zostały przyznane następujące nagrody:

 

KL "0"

 

I miejsce:

Wojtek Klepacz

Oliwier Zamaria

 

II miejsce:

Olek Świderek

 

III miejsce:

Hania Sochacka

 

Nagroda specjalna:

Roksana Woszto

 

KL I

 

I miejsce:

Oliwia Ambrozik

 

II miejsce:

Patryk Kisiel

 

III miejsce:

Marcel Niebelski

 

Nagroda specjalna:

Szymon Ludwisiak

 

KL III

 

I miejsce:

Igor Furmanek

 

Nagroda specjalna:

Marysia Sochacka

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy, zwycięzcom GRATULUJEMY!!!

Prace do obejrzenia w Galerii.

 

 

 

.................................................................................................

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Po schodach wierszy"

maj 2017

...............

Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Świerszczykowe wierszyki"

maj 2017

................

Międzyszkolny Konkurs Pięknego Pisania "O złote Pióro"

maj 2017

.................

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

"Pisanki, krszanki, jajka malowane - rodzinne tradycje świąt Wielkanocnych"

kwiecień 2017

.................

Szkolny konkurs plastyczny "Ptaki witają wiosnę"

kwiecień 2017

Wśród zwycięzców znaleźli się:

I miejsce II miejsce III miejsce Nagroda specjalna Udział
Marcel Niebelski kl."0" Igor Gondzio kl.IIC Wiktoria Dubla kl."0" Marysia Sochacka kl. IIC Fabian Dubla kl."0"
Martyna Pytka kl IIIC Oliwia Ambrozik kl."0"     Zuzia Piera kl."0"
Norbert Gumola kl.IIID Klaudia Pach kl.IIID     Lena Piera kl."0"

Gratulujemy!

.....................

Szkolny konkurs plastyczny "Zabawy zimowe".

grudzień 2016

....................

Zawody pływackie na krytej pływalni „Oceanik” w Tuszynie.

grudzień 2016

Julia Sikorska kl.IIID - VI miejsce

Gratulujemy!

.....................

Ogólnopolska Olimpiada "Dyktando".

grudzień 2016

Imię i nazwisko Suma punktów Miejsce Opis
Magdalena Gajda kl.IIIC 129 2 Dyplom laureata, Nagroda książkowa
Martyna Pytka kl.IIIC 126 5 Dyplom laureata, Nagroda książkowa
Magda Huchler kl.IIIC 114 17 Dyplom uznania
Kinga Płusa kl.IIIC 113 18 Dyplom uznania
Mateusz Ludwisiak kl.IIIC 113 18 Dyplom uznania
Mateusz Woszto kl.IIC 109 22 Dyplom uznania
Oliwier Muszyńskikl.IIC 108 23 Dyplom uznania
Norbert Gumola kl.IIID 107 24 Dyplom uznania
Aleksander Wójt kl.IIID 98 33 Dyplom uznania
Sandra Płusa kl.IIC 87 44 Dyplom uznania
Natalia Polus kl.IIC 85 46 Dyplom uznania

Gratulujemy!

.......................

Szkolny Konkurs Ortograficzny.

listopad 2016

Wśród zwycięzców znaleźli się:

I miejsce II miejsce III miejsce

Oliwier Muszyński kl.IIC

Magda Gajda kl.IIIC

Natalia Niewiadoma kl.IIID

Natalia Majewska kl.IIC

Magda Huchler kl.IIIC

Norbert Gumola kl.IIID

Marysia Sochacka kl.IIC

Martyna Pytka kl.IIIC

Bartosz Płoszka kl.IIID

Gratulujemy!

......................

Gminny konkurs plastyczny "Najpiękniejsza Bombka Bożonarodzeniowa".

listopad 2016

.........................

Gminny konkurs plastyczny "Bożonarodzeniowa kartka świąteczna".

listopad 2016

Wśród zwycięzców znaleźli się:

Imię i nazwisko Miejsce

Kinga Płusa kl.II

Sandra Płusa kl.IIC

Martyna Pytka kl.IIIC

Olga Wróblewska kl.IIIC

Weronika Marczuk kl.IIIC

Mateusz Ludwisiak kl.IIIC

Wiktoria Warchoł kl.IIIC

Mateusz Kosiada kl.IIID

udział

udział

udział

udział

udział

udział

udział

udział

Gratulujemy!

.........................

Ogólnopolski konkurs "Jem zdrowo i......"

listopad 2016

...........................

Ogólnopolski  konkurs - Park Miniatur „Minieuroland”. Konkurs na wykonanie zielnika.

listopad 2016

............................

W międzyszkolnym konkursie pięknego czytania "Mistrz pięknego czytania".

do dalszych eliminacji zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Jakub Jasiński kl.IIC, Martyna Pytka kl.IIIC, Magdalena Gajda kll.IIIC i Norbert Gumola kl.IIID

Gratulujemy!

.............................

 Konkurs plastyczny "Barwy jesieni"

październik 2016

Wśród zwycięzców znaleźli się:

I miejsce

II miejsce

III miejsce

udział

Szymon Ludwisiak kl.”0”

Igor Furmanek kl.IIC

Igor Frontczak kl.IIIC

 

 

Oliwia Ambrozik kl.”0”

Julia Kotynia kl.IIC

Aleksandra Jardzioch kl.IIIC

Weronika Płatek kl.”0”

Marysia Sochacka kl.IIC

Mateusz Ludwisiak kl.IIIC

Klaudia Pisarek kl."0"

Aleksandra Dybowska kl.”0”

Zofia Wójt kl.”0”

Lena Piera kl.”0”

Zuzia Piera kl.”0”

Natalia Polus kl.IIC

Igor Gondzio kl.IIC

Natalia Majewska kl.IIC

Sandra Płusa kl.IIC

Julia Furmańczyk kl.IIC

Weronika Marczuk kl.IIIC

 

Gratulujemy!

 

Konkursy szkolne na rok 2016/2017

 

 

Termin

Tematyka

Odpowiedzialni

Październik

Konkurs plastyczny – „Kolory jesieni”

J. Woźniak SU

Listopad

Szkolny konkurs ortograficzny

B. Kulik

Luty

Międzyklasowy konkurs religijny dla klas III Kurowice – Wola Rakowa

A. Woźniacka

Maj

Międzyklasowy konkurs pięknego pisania:           ” O złote pióro”

M. Matuszczak

 

 Bierzemy udział w akcji "Czytamy dzieciom" - raz w tygodniu na długiej przerwie Pani Jolanta Waszkowska w bibliotece prowadzi spotkania - czytanie bajek dla poszczególnych klas - "0", IIC, IIIC, IIID.

 

................................................................................................................................................

 ................................................................................................................

 

 Konkurs plastyczny "Wiosna wokół nas"

marzec 2016

Wśród zwycięzców znaleźli się:

I miejsce II miejsce III miejsce Udział

Marcel Niebelski kl."0"

Marysia Sochacka kl.IC

Łukasz Wira kl.IID

Wiktoria Warchol kl.IIC

Olga Wróblewska kl.IIC

Martyna Pytka kl.IIC

Weronika Płatek kl."0"

Fabian Dubla kl."0"

Natalka Majewska kl.IC

Klaudia Pach kl.IID

Patryk Rychter kl.IIC

Szymon Ludwisiak kl."0"

Natalka Polus kl.IC

Weronika Marczuk kl.IIC

Mateusz Ludwisiak kl.IIC

Łukasz Wołek kl."0"

Karolina Wojtala kl."0"

Martyna Pierzchałka kl."0"

Zuzia Piera kl."0"

Lena Piera kl."0"

Julka Furmańczyk kl.IC

Julka Kotynia kl.IC

Sandra Płusa  kl.IC

Bartosz Płoszka kl.IID

Olek Wójt kl.IID

Igor Frontczak kl.IIC

Ola Jardzioch kl.IIC

Magda Gajda kl.IIC

Sandra Wołek kl.IIC

Adrian Pierzchałka kl.IIC

Gratulujemy!

 

Konkurs recytatorski "Po schodach wierszy"

marzec 2016

Wśród zwycięzców znaleźli się:

Gratulujemy!

 

Konkurs wiedzy o zdrowiu "Bądźmy zdrowi"

luty 2016

Wśród zwycięzców znaleźli się:

I kategoria wiekowa (klasy"0"- I):

I miejsce - kl."0"

II miejsce - kl.I

II kategoria wiekowa (klasy II - III):

I miejsce - kl.IIC

II miejsce - kl.IIIB

III miejsce - kl.IID

Gratulujemy!

 

 Konkurs plastyczny "Śniegowy bałwan"

styczeń 2016

Wśród zwycięzców znaleźli się:

I miejsce II miejsce III miejsce udział

 Szymon Ludwisiak kl."0"

 Zuzia Muras kl."0"

 Wiktoria Warchoł kl.IIC

Norbert Gumola kl.IID

Weronika Cebula kl.IIIB

Wiktoria Fabian-Dubla kl."0"

Igor Furmanek kl.IC

Ola Jardzioch kl.IIC

Julia Sikorska kl.IID

Igor Comporek kl.IIIB

Marcel Nebelski kl."0"

Marysia Sochacka kl.IC

Patryk Rychter kl.IIC

Ewelina Jaszczuk kl.IID

Weronika Gulej kl.IIIB

Łukaz Wołek kl."0"

Natalia Majewska kl.IC

Natalia Karbowiak kl.IC

Sandra Płusa kl.IC

Kuba Jasiński kl.IC

Mateusz Ludwisiak kl.IIC

Olga Wróblewska kl IIC

Sandra Wołek kl.IIC

Kinga Płusa kl.IIC

Klaudia Pach kl.IID

Gratulujemy!

 

Ogólnopolska Olimpiada

Olimpusek z języka angielskiego”

styczeń 2016

 Wśród zwycięzców znaleźli się:

Jgor Frontczak kl.IIC - Dyplom uznania

Martyna Pytka kl.IIC - Dyplom uznania

Norbert Gumola kl.IID - Dyplom uznania

Gratulujemy!

 

Ogólnopolska Olimpiada

"Olimpusek"

styczeń 2016

W tym roku nasi uczniowie z klas I-III wzięli udział w olimpusku zintegrowanym.

Polegał on na rozwiązywaniu przez uczniów zintegrowanego sprawdzianu

poruszającego zagadnienia z edukacji polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej.

 Wśród zwycięzców znaleźli się:

Natalia Majewska kl IC - Dyplom uznania

Jakub Jasiński kl.IC - Dyplom uznania

Oliwier Muszyński kl.IC - Dyplom uznania

Igor Majewski kl.IC - Dyplom uznania

Mateusz Woszto kl.IC - Dyplom uznania

Martyna Pytka kl.IIC - Dyplom laureata

Magda Gajda kl.IIC - Dyplom laureata

Igor Frontczak kl.IIC - Dyplom uznania

Wiktoria Warchoł kl.IIC - Dyplom uznania

Magda Huchler kl.IIC - Dyplom uznania

Kinga Płusa kl.IIC - Dyplom uznania

Ola Jardzioch kl.IIC - Dyplom uznania

Norbert Gumola kl.IID - Dyplom laureata

Weronika Cebula kl.IIIB -Dyplom uznania

Weronika Gulej kl.IIIB - Dyplom uznania

Igor Comporek kl.IIIB - Dyplom uznania

Mateusz Popek kl.IIIB - Dyplom uznania

  Gratulujemy!

 

Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek

grudzień 2015

 Wśród zwycięzców znaleźli się:

Gratulujemy!

 

Dyktando (nie tylko) dla Mistrzów

grudzień 2015

 Wśród zwycięzców znaleźli się:

Martyna Pytka kl.IIC -Dyplom laureata

Magda Huchler kl.IIC -Dyplom wyróżnienia

Kinga Płusa kl.IIC -Dyplom wyróżnienia

Magda Gajda kl.IIC -Dyplom wyróżnienia

Wiktoria Warchoł kl.IIC -Dyplom wyróżnienia

Igor Frontczak kl.IIC -Dyplom wyróżnienia

Adrian Pierzchałka kl. IIC -Dyplom uznania

Bartosz Płoszka kl. IID - Dyplom uznania

Ewelina Jaszczuk kl.IID - Dyplom uznania

Julia Sikorska kl.IID - Dyplom uznania

 Weronika Cebula kl.III -Dyplom wyróżnienia

Weronika Gulej kl.III - Dyplom laureata

Mikołaj Chmielewski kl.III - Dyplom uznania

Patryk Matysek kl.III - Dyplom uznania

 Gratulujemy!

 

 Konkurs czytelniczy "Baśnie świata"

grudzień 2015

Wśród zwycięzców znaleźli się:

I miejsce II miejsce III miejsce udział

Zuzia Kaczmarek kl."0"

Kacper Cieplucha kl."0"

Natalia Majewska kl.IC

Maria Sochacka kl.IC

Igor Frontczak kl.IIC

Magda Gajda kl.IIC

Magda Huchler kl.IIC

Ola Jardzioch kl.IIC

Mateusz Ludwisiak kl.IIC

Adrian Pierzchałka kl.IIC

Kinga Płusa kl.IIC

Martyna Pytka kl.IIC

Patryk Rychter kl.IIC

Julia Sikorska kl.IID

Dominik Trębicki kl.IID

Weronika Cebula kl.IIIB

Mikołaj Chmielewski kl.IIIB

Klaudiusz Wróblewski kl.IIIB

Michał Mariasik kl.IIIB

 Martyna Pierzchałka kl."0"

Łukasz Wołek kl."0"

Sandra Płusa kl.IC

Klaudia Pach kl.IID

Wiktoria Warchoł kl.IIC

Weronika Gulej kl.IIIB

 Igor Majewski kl.IC

Olivier Muszyński kl.IC

Julia Furmańczyk kl.IC

Sandra Wołek kl.IIC

 Łukasz Wójt kl.IC

Weronika Marczuk kl.IIC

Olga Wróblewska kl.IIC

Jakub Chmielewski kl.IID

Norbert Gumola kl.IID

Ewelina Jaszczuk kl.IID

Natalia Niewiadoma kl.IID

Łukasz Wira kl.IID

Olek Wójt kl.IID

Igor Comporek kl.IIIB

Patryk Matysek kl.IIIB

Kacper Pach kl.IIIB

Kacper Sikorski kl.IIIB

 

  Gratulujemy!

 

 

Konkurs plastyczny "Jesienny las"

październik 2015

Wśród zwycięzców znaleźli się:

I miejsce II miejsce III miejsce udział

Zuzia Kaczmarek kl."0"

Igor Furmanek kl.IC

Natalia Niewiadoma kl.IID

Olga Wróblewska kl. IIC

Weronika Cebula kl.IIIB

Szymon Ludwisiak kl."0"

Julka Furmańczyk kl.IC

Łukasz Wira kl.IID

Martyna Pytka kl.IIC

Weronika Gulej kl.IIIB

Łukasz Wołek kl."0"

Natalia i Igor Majewscy kl."0"

Klaudia Pach kl.IID

Weronika Marczuk kl.IIC

Mateusz Płoszka kl."0"

Karolina Wojtala kl."0"

Weronika Płatek kl."0"

Lena i Zuzia Piera kl."0"

Marysia Sochacka kl.IC

Sandra Płusa kl.IC

Natalia Karbowiak kl.IC

Wiktor Jakubiec kl.IC

Julia Kotynia kl.IC

Olek Wójt kl.IID

Ola Jardzioch kl.IIC

Magda Gajda kl.IIC

Kinga Płusa kl.IIC

Magda Huchler kl.IIC

Mateusz Ludwisiak kl.IIC

Sandra Wołek kl.IIC

Gratulujemy!